SeaWorld & last week

Before SeawWorld day I had one free day what I spent quite good. In the morning I was in so much hurry becuase one of my Estonian friends had to catch a flight that day and I had go to her place in PB before she goes away. It was so sad to see everybody go back already. I got home already in the afternoon and my roommate wanted a break from studying so we decided to start drinking. It was the first time we ever drank together. Even though we have been living together 3 months already. It is always good to talk with her. I’m definitely gonna miss her!
Enne SeaWorldi oli mul üks vaba päev. Hommikul täiega kiirustasin igale poole, kuna üks eestlastest pidi lennukile minema ja ma pidin enne seda veel PB’le jõudma, enne mida käisin veel ka Coronadol enda viimast palka võtmas. Kahju on näha sõpru tagasi minemas. Sain poolest päevast koju juba ning kuna Lupita tahtis õppimisest pausi, siis otsustasime kokteile tegema hakata. See oli esimene kord kui me koos jõime, mis sest, et me oleme kolm kuud juba koos elanud. Temaga on alati hea rääkida ning ma jään teda kindlasti igatsema!!
 
Sunday was the SeaWorld day for me!! We got there through one of my friends from SD who is working there. So he showed us around and we didn’t have to wait in the long line to get anywhere. And we all were totally soaking wet there. Why not sit down in the first row of the soaking area?! This place was really awesome and I had a lot of fun there! Thank you, Diego!
Pühapäev oli SeaWorldi päev mulle!! Me saime sinna tasuta sisse läbi ühe mu sõbra siin, kes seal töötab. Ta näitas meile seal ringi ning suureks boonuseks oli see, et me ei pidanud tund-poolteist järjekordades ootama, vaid saime järjekorra väliselt kõikidele atraktsioonidele. Me saime seal ikka täiesti läbimärjaks! Miks mitte istuda esiritta “märjaks saamis alas”, kus tehakse kõik selleks, et sa kuivana sealt ei lahkuks? Aga see koht oli täiega lahe ja väga palju nalja sai ka!!

So Monday I helped my friends in the art gallery to give away some flyers on the street. Before that we went to my souvenir shop to buy some stuff to home and then we went to give some food to homeless people. After “work” we went to Sean place and I ended up talking with Reelika til 1am. And I got a new roommate which meant that I had to start sleeping on a couch. 
Esmaspäeval aitasin sõpru galeriis. Enne seda käisime minu töökohas suveniire koju ostmas ja kodututele süüa andmas. Minu “tööks” oli muidu flaierite jagamine tänaval. Pärast “tööd” me läksime Seani poole, kus me Reelikaga rääkisime poole ööni juttu. Muide, me saime uue roommate’i. Selle pärast pean nädalakese diivanil magama. 
 
Wednesday I spent some time at the beach to take the last of the sun before going back. After that I got together with Chris and went to some sort of pet store which was like a little zoo already. I really liked those little water dragons. Super cute!
Kolmapäeval oli ma mõnda aega rannas, et saada piisavalt päikest enne tagasitulekut. Pärast seda sain Chrisiga kokku ning läksime loomapoodi, mis oli nagu väikene loomaaed. Seal oli igast roomajaid ja kalu ja värki. Ning mulle väga väga meeldisid väikesed veedraakonid. Nad olid lihtsalt supernunnud!!

In the evening we picked up on of my best friends from the airport because she thought to spend some time in SD before going back to Estonia too. After that we went to get my Blood Dancer t-shirt and CD. I finally got them!! I’m so happy!
Õhtul läksime Stinale lennujaama järgi, sest ta arvas, et hea mõte on enne kojutulekut nädalakese minuga veeta. Pärast kui olime ta minu poole ära visanud siis läksime Chrisi venna poole, et saada mulle stuffi. Sain lõpuks oma Blood Danceri särgi ja CD ning ma olen väga õnnelik selle üle!!
 
The next days I was with Stina. I’m showing her around. Same time I can enjoy those places before going back too. It is so good to have my real friend here and talk to her. I missed that.  We went shopping and just walking around and then we were hanging with Sean and Reelika and few other Estonians. Last night we went to La Jolla to make a bonfire but when we got there the waves were really high. That’s because the Norbert. But I liked that. It was calming to watch the waves and listen to them. The thing that I am definitely gonna miss!!
Järgmised päevad veetsin ma Stinaga, et talle ümbruskonda näidata. Samal ajal saan ma ise ka nautida neid kohti viimaseid kordi enne Eestisse minekut. Ning väga hea on siin oma sõbrannaga olla ning temaga rääkida. Ma isegi igatsesin seda. Käisime shoppamas ja niisama ringi jalutamas. Lisaks olime koos ka koos Seani ja Reelika ja paari teise eestlasega. Eile õhtul tahtsime La Jollal lõket teha, aga sinna jõudes avastasime, et lained on megakõrged ning ranna ala, kus nad muidu olid olnud, ei olnudki enam. Selles on süüdi Norbert (tormi nimi). Aga mulle meeldis seal. Me istusime ja rääkisime juttu. See oli väga rahustav vaadata suuri laineid ja kuulata nende mühinat. See on kindlasti üks asi, mida igatsema hakkan!!

So it’s my last full day here. Few days ago I bought my luggage and now things are basically packed. And I am almost ready to go. Only have to say goodbye to some friends. I am not super happy to go back but I’m not super sad about it too anymore. I’ll be fine there. I might only freeze to death 😉
Täna on mu viimane täispäev siin. PAar päeva tagasi ostsin ka lõpuks oma kohvri ära ning nüüd on mul asjad ka põhimõtteliselt pakitud. Ning ma olen ka peaaegu valmis tagasi tulema. Pean ainult paari sõbraga hüvasti jätma. Ma ei ole nagu super-õnnelik tagasi tulla, aga ma ei ole ka enam kurb selle pärast. Kõik läheb hästi Eestis, aga ma võin surnuks külmuda 😉

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google photo

You are commenting using your Google account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s