The zoo, movies and Doctor Who!!!!

Kolmapäeval hängisin Maria, tema poisssõbra ja poisi pojaga. Kahe aastane poiss oli lihtsalt meganunnu. Istusime mõlemad autos tagaistmel ning tantsisime muusika rütmis. Meist said selle päevaga suured sõbrad. Pärast sain tasuta pitsa endale, kuna tüüp aitab peale sulgemist pitsakohta koristada ning nad oleks pitsa muidu kellelegi niikuinii ära andnud. Seda sai kohe mitu päeva süüa. Järgmisel päeval käisime Mariaga shoppamas ning ostsime endale ühesugused saapad, kuigi me neid koos kanda vist ei saagi. Peale seda otsustasime lambist, et ma võiks ta juuksed ära värvida tumedamaks pruuniks. Ma pole ise veel lõpptulemust näinudki, aga fun oli.
Reedel, oma viimasel vabal päeva sel nädalal, ma läksin Lauraga loomaaeda. Mulle täiega meeldib see ikka. Mu lapselikus tuli vist välja ning ma olin väga elevil seal. Laurale eriti roomajad ja putukad ei meeldinud, aga mina hüppasin ringi seal vaimustusest. Väga palav oli seal ringi jalutada. 

Pidin aga neljaks koju jõudma, et uusi võimalikke roommate üle vaadata. Pidi tulema kolm, aga lõpuks ei tulnud keegi neist kohale. Kui samal päeval üle ei kinnitata, et tulevad, siis arvatavasti ei tulegi!
Laupäev ja pühapäev olid mu viimased tööpäevad siin. Ei saa kahjuks kauem töötada, kuna järgmise kahe nädala eest ma ei saaks ma oma palka kätte, sest tulen enne palgapäeva tulema ning neil pole võimalik seda varem mulle anda. See eest saan aga kaks nädalat puhkust enne rasket kultuurišoki ning kooli. Eks see puhkus ole ka nii nagu ta on, kuna järgmine nädal hakkab tegelikult kool ja juba nägin mingit kodutööd esimesel nädalal.
Igaljuhul, laupäeval peale tööd läksime Anettega Mission Valleysse, kuna tahtsin kinopiletid esmaspäevaks ära osta. Ning kuna polnud muud teha, siis läksime samal päeval ka juba kinno. Enne seda käisime Ruby’s Dineris söömas, õigemini mina käisin. Anette oli end juba enne täis söönud. Väga hea burger oli!! Või oli mu kõht lihtsalt väga tühi. Vaatasime filmi “If I Stay”, mis oli lõpus päris kurb ning kõik nutsid. Mulle see film väga meeldis ning soundtrack oli ka väga hea. Soovitan vaatama minna.
Esmaspäeva enamus päevast veetsin rahulikult kodus ning ootasin õhtut, kuna pidin Doctor Who uue hooaja esimest osa kinno vaatama minema. Käisin enne seda taaskord Ruby’s söömas, kuna see oli kõige lihtsam ja burger oli ikka päris hea. Sõber jõudis ka täpselt peale tööd ikka kohale ning jõudis isegi poest läbi käia, et õlled kaasa võtta. Näha uut osa suurel ekraanil ja teiste fännidega oli ikka täiesti teine kogemus. Ning mulle meeldib uus doktor!! See oli lihtsalt megalahe!! Ning ma suutsin sõpra nakatada Doctor Who viirusega ning tema poole jõudes vaatasime paar vanemat osa, et talle asjad rohkem kohale jõuaksid. 
Hommikul liikusin sealt Laura poole, et koos keksklinna liikuda ning läksin taas kinno. Seekord vaatasime uut Step Up filmi. Väga etteaimatav film ning väga tüüpiline nendele kõikidele osadele. Aga kokkuvõttes oli ikkagi päris hea. Pärast seda hängisin Laura töökohas, galeriis. 
Imelik mõelda, et täpselt kahe nädala pärast istun ma lennukis ja lendan Euroopa poole tagasi. Aeg läheb kähku, liiga kiiresti. Üldse ei tahaks tagasi tulla veel, aga mind lohutavad plaanid ja sihid, mis olen endale siin olles seadnud. Lisaks muidugi inimesed, kes mind väga tagasi ootavad juba.

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google photo

You are commenting using your Google account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s