Baseball, PB and Artcic Monkeys

Ma olen siin kui robot, sest suht tihti magan ainult 4-5 tundi ning teen pika tööpäeva otsa ja siis pole ikka veel und. Laupäeva öösel magasin ehk mingi kolm tundi ainult, kuna jutustasin ühe sõbraga terve öö. Pidin algselt olema ainult kuus ja pool tundi tööl, aga kuna üks ei saanud äkitselt tööle tulla, siis olin nõus kohe välja aitama ja kauemaks tööle jääma. Seega mul oli üle kaheksa tunni tööpäev. Peale seda läksin kohe koju ja mida polnud, see oli uni. Samas kui mu sõber ütles, et ta mingi rampväsinud ning peale Comic Conil käimist jäi kohe magama.
Teisipäeval ostsin peale tööd pesapalli piletid ära lõpuks. See oli ikka megahea diil, mille ma sain. Mõned nädalad tagasi tuli mingi kutt poodi hooaja kuponge müüma. Sain 40 dollari eest 4 tasuta pilteti ning 12 poole hinnaga kupongi. Võtsingi siis need neli tasuta välja ning sain 52 dollari kohad endale. So awesome!!
Kolmapäev oligi pesapalli päev mulle siis. Ostsin endale ka pesapalli mütsi, et ikka toetaks kodumeeskonda Padrest. Pesapall on üks väga rahulik mäng vaatamiseks. Selle kõrvale sobib hästi õlu, toit ja sõbrad. Pole just kõige huvitavam, aga nüüd on see nähtud ning see on ikkagi omamoodi üritus. Padres muidugi võitis, kuigi me läksime tsipa enne päris lõppu minema. 
Neljapäeval töötasin ainult varahommikul mõned tunnid ja seega suundusin pärast seda randa päevitama. Seekord olin kaval ja läksin niivõrd hilja, et ei jõudnud enam üle võtta. Jõudsin hilja ka sellepärast, et suutsin esimest korda siin sisse magada hommikul ja seega pidin peale tööd kodust läbi käima. Kohale jõudes tuli mingi tumedanahaline tüüp(päris kole) minuga juttu rääkima ning hakkas täiega külge lööma ning ütles, et istus isegi kaks nädalat vangis. Pole just eriti tore vestluse teema. Lõpuks küsis, et kas ma arvan, et ta on armas ja leidsin võimaluse temast lahti saada. Ütlesin ausalt, et pole kohe üldse minu maitse ja ta peaks otsima mingi muu tüdruku rannast endale. Küll siis võttis kõik need komplimendid tagasi ja läksin pahurana minema.
Sõpra oodates suutsin pooleks tunniks magamagi jääda. Nii hea uni tuleb ookeanimühinat kuulates. Pikutasime rannas kuni hakkas jahedaks ära kiskuma. Edasi viis ta mind oma sõprade poole, mis oli täiega lahe koht. Seal elab kolm tüüpi, üks neist peaaegu 60, teine midagi 30ga ning kolmas 19. Väga huvitav seltskond. Neil on maja taga selline aed, kus lähed trepist üles ning neil on seal suur nurgadiivan(päris ära lagunenud teine juba) ning laud ja seal saaks iga päev päikeseloojangut vaadata. Megamõnus koht.
Laupäeval olin esimest korda poe sulgemisel tööl. See tähendas seda, et pidin kümneni tööl olema. See eest sain vähemalt töökaasalsega koju ja ei pidanud 45 bussi ootama. Pühapäeval peale tööd hängisin töökaaslase Mariaga. Sai tasuta pitsat söödud ja niisama nalja tehtud. Tal on lahe poisssõber, kes laulab bändis. Ta sattus päris vaimustusse Eestist ning igaljuhul ta arvab, et meie maa on imedemaa ja kõik, mis me teeme on maagiline. Täiega fun vend. 
Teisipäev oli vaba päev taas. Pole vist raske arvata, kus ma selle veetsin. Päevitasime Anettega tsipa rannas ning tühja kõhu peale proovisime saada sisse ühte restorani, mille eripära on extra-suure margaritad. Host lasi mu ilusti sisse ning ütles, et ei hakka suurt asja tegema sellest, et ma peaaegu täisealine. Muidugi ütlesin, et tahaks täiega süüa lihtsalt. Mis me tegime? Läksime sisse ja tellisime kohe õlu. Tellisin endale ka BBQ burgeri ning see portsjon oli lihtsalt megasuur.
Edasi liikusime vesikat tegema tüdrukute juurde. Naabrid läksid baari ja kutsusid meid ka, seega paari tunni pärast suundusime sinna. Kuna rahvast just palju polnud, siis teised tüdrukud otsustasid rahvarohkematesse baaridesse minna. Ma ei hakanud parem kaasa minema, kuna seal rohkem turvat ning ei taha party-pooper ka olla. Seega mängisin naabritega piljardit ning suundusime nende poole tagasi, et seal edasi õlu nautida. 
Hommikul sai kell seitse üles ärgata, et kodus pesus käia ja 12ks tööle minna. Peale tööd võttis Maria mu peale ja me läksime tema ja ta kutiga sööma. Siis sain natukene kuulata nende bändi proovi. Pole enam üldse harjunud trummide lärmiga. Aga väga lahe bänd on. Mõtlesime küll mitu korda ringi, aga lõpuks läksime ikkagi Arctic Monkeys’i kontserdile ka. Saime seda küll ainult värava tagant kuulata, aga nii lahe tunne oli ikka. Nad olid mulle nii lähedal ja samas nii kaugel. Hetke lemmikbänd lihsalt.
Töö juures on meil uued inimesed. Mulle meeldivad uued näod ning õnneks nad on noored ka. Teevad töötamise lõbusamaks. Vahest hakkab vaikselt see sama asja tegemine igavaks muutuma juba. Kuigi viimased kaks päeva on suht kiired olnud, kuna eile tuli meile 30 kasti asju. Tavaliselt tuleb mingi 15 või nii ning enamus on restock. Seekord oli enamus uued riided, millele pidi siis kuidagi ruumi tekitama. 
Tööga on huvitav see, et kui töötada üle kuue ja poole tunni, siis peab võtma 30 minuti pausi. Ma alguses ei võtnud pause eriti, kuna tahtsin tubli töötaja olla ja nii, aga siis bossid hakkasid supervisorilt küsima, et mis värk on. 9 tunnisega päevaga saab tund pausi. Lisaks on soovitav võtta ka 15 minuti paus, mis süsteemi sisse ei lähe. 
Sain ka oma esimese palga ning ootan juba järgmist, et saaks natukene riideid endale osta lõpuks. Esimene palk on suht planeeritud. Kuigi teine on ka juba peaaegu, kuna tahan selle eest lennupileti lõpuks ära osta. Muidu ei tulegi veel Eestisse tagasi. Muideks, üks tüdrukutest peab USAst lahkuma, kuna viisa sponsor sai informatsiooni ja dokumendid paar tundi liiga hilja ja nüüd lihtsalt keeravad käru. Thank god, et ma sain parema sponsori. 

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google photo

You are commenting using your Google account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s