Comic Con week!!

Esmaspäeval oli päris nukker oma asju pakkida ja tuba tühjaks teha. Tekkis juba selline tunne, et peabki ära minema ja üldse ei tahtnud kohe. Õnneks see oli ainult üheks ööks. Peale tööd sõitsin siis PB’le sõprade poole ööseks. Lõpuks liikusime aga ühega neist Carmel Valleysse, mis on põhja pool ning rikkurite koht põhimõtteliselt. Seal olid mingi veidrikud vennad koos. Aga see villa, kus me viibisime tundus väga kena olevat, olenemata sellest, et pimedas midagi ei näinud. Me siis istusime külalistemajas, mis oli sama suur kui maja, kus hetkel elan. See ütleb nii mõndagi. Pärast istusime ka väljas lõkke ääres ning üritasime endale transporti koju leida.Õnneks lõpuks jõudsime kuidagi ka koju.
Arvasin, et selle istumise pärast on teisipäeval raske tööl olla, aga polnudki nii hull. Olin lihtsalt tsipa aeglasem, aga muud viga polnudki. Kolmapäeval oli mul vaba päev ning selle veetsin muidugi PB rannas ära kõrbedes. Ma oskan seda juba päris hästi. Pärast ootasin Evelini ka ära ning liikusime siis teiste tüdrukute juurde, kes seal siis elavad. Kahju oli see, et pidin neljapäeval hommikul kell seitse tööl olema, sellepärast pidin ka juba pool üksteist kodu poole liikuma hakkama. See oli just siis kui olin vesipiibust ja õlust sooja sisse saanud ja ei tahtnud enam minna. 
Nejalpäeval pärast tööd sain ühe saksa kutiga tuttavaks, kes on siin viibinud ainult nädala. Ma olin talle peaaegu nagu kohalik juba, sest näitasin talle linna. Almost local.. lol. Aga ütleme nii, et neljapäeval oli liiklus kesklinnas juba päris jube, sest siin on ju COMIC CON!!
Reedel läksingi seda kaema. Superäge!!! Kõigepealt jalutasin üksinda paar tundi ringi. Rahvast oli meeletult, kogu üritus toimub ka nii suurel alal. Ma muidugi Convention Centerisse sisse ei saanud, kuna piletit pole, aga väljas ringi jalutamine oli ka piisavalt põnev juba. Vähemalt iga teine inimene oli kostüümis, enamustele ei oska ma nimegi anda. Pärast jalutasin uuesti seal ringi ning see oli ikka täiega lahe. Seal jagati palju tasuta stuffi ka, aga see oleks tähendanud ka pikas järjekorras ootamist. Seda me ei viitsinud teha. 
Pärast kui bussipeatuse poole liikuma hakkasin, siis üks tüüp kaelkirjaku kostüümis peatas mu ning hakkas mingeid komplimente tegema. Naljaks on see, et ma nalja pärast andsin ka oma numbri, seda numbrit niikuinii kauaks pole enam, ning see tüüp saatis sõnumi täna, mis oli pool eesti keeles. Naljakas värk ikka.
Kogu selle suure ürituse pärast on töö juures päris igav ka. Rahvast palju ei käi ning enamus turistid on Comic Conil. Õnneks kuus ja pool tundi chillida töö juures pole hullu. Eriti kui supervisor on läinud, siis on hiirtel pidu seal. 
Natukene huvitavat infot ka. Leidub turiste, kes isegi teavad Eestist midagi või siis neil on tuttavad, kes on kuidagi Eestiga seotud. Osad neist on käinud näiteks Balti kruiisil ning sellega seoses külastanud ka Tallinnat. 
Teine tore asi, mida olen üritanud teha, on see, et ma räägin päris palju Eestist ja ilusast loodusest ja nii. Muidugi kõik uurivad selle järgi, kuna see on midagi uut. Aga paljud ütlevad, et tahaks kindlasti külastama tulla. Eks sõnad ja teod ei jookse alati kokku, aga vähemalt äratan inimestes huvi Eesti vastu. See on ka midagi. Ning siinsete inimeste jaoks on Eesti ilm vapustav. 
Sellega mu nädalane update lõppebki. Aga tahtsin ka meelde tuletada, et võite alati küsimusi küsida. Ning siis saan järgmises postituses neile vastata või midagi. Vahest on mul tunne, et ma peaks nagu veel midagi rääkima, aga tihti ununeb või ei tule selle pealegi. Seega.. küsige küsimusi, kas siin kommentaarides või siis võtke ühendust Facebookis. See ya!

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google photo

You are commenting using your Google account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s