Esimene töönädal

Esmaspäev oli esimene tööpäev. Enamus tööpäevast pidin särke voltima ja kaubaga tutvuma ning vajadusel aitama asju teisele korrusele tassima või sealt alla. Nägin ka enamus töötajad päeva jooksul juba ära. Meie poes on 8 töötajat kokku. Pood on siis suveniiri pood põhimõtteliselt. Nad müüvad riideid, rannatarbeid, suveniire ning rendivad ka rattaid. Mul on nii mõnelegi asjale silm peale jäänud, mida tahaks osta juba.
Teisipäev oli ainuke vaba päev nädalast ning sel päeval sai kolmandat korda Balboa pargis käidud. Lõpuks sai mindud sellisel ajal kui botaanika aed lahti oli. See oli päris lahe, kuigi oleks võinud rohkem lilli olla. Enamus lilled oli orhideed seal. Tahtsime ka jaapani aias käia, kuid sellele oli pilet peale pandud, seega ei tahtnud raha kulutada. Aia tagant piiludes paistis väga ilus koht. Kuna kõht läks tühjaks siis seekord otsustasime minna sushit sööma. Point Lomas on selline koht nagu Kyoto Sushi ning seal on alati enamus sushid 50% all. Seal oli lihtsalt kõige parem sushi, mida olen kunagi saanud. Sorry, aga Sushi Tigeri oma jääb tõesti kahjuks alla.
Järgmised kolm päeva pidin tööle minema poole seitsmeks juba. Sellepärast pidin ärkama juba pool viis ning sain kolm ööd järjest ainult neli tundi und. Polnud tegelikult nii jube. Kella üheksaks, kui pood avati, sain kuidagi moodi ärkvele. Hommikuse vahetuse boonuseks on see, et saab peale tööd midagi teha veel. Töö ise on omamoodi lahe ning töökaaslased on päris toredad.
Kolmapäeval peale tööd läksin Pacificule vesipiipu tegema. Tüdrukud ostsid selle endale ning see tuli kindlasti ära proovida. Neljapäeval külastasin Imperial Beachi, mis on selline rahulikum rand. Võtsime jäätist ning kõndisime sadamasillal. Seal oli väga palju kalapüüdjad. Nii mõnus oli peale tööd seal lõõgastuda. Pärast seda läksime kinno. Vaatasime uus filmi “Sex Tape”, mis oli päris naljaks film. Reedel läksin uuesti kinno. Seekord vaatsin “Dawn of the Planet of the Apes” 3D-s. Siinsed prillid on palju mugavamad ja näevad ka lahedamad välja. Pärast filmi otsisime kohta, kuhu sööma minna ning leidsime koha nimega Denny’s, mis on väga populaarne siin. Seda on USAs igalpool. 
Eile ja täna oli mul päevane vahetus, seega töö kõrvalt palju ei ole jõudnud midagi teha. Eile küll käisin korra Pacificul, aga jõudsin päris vara koju ikkagi. Kui mäletate seda pilti, mis ma neljanda juuli puhul tegin, siis seal on see üks tüüp, kelle lipuga me pilti tegime. See tüüp leidis mind kuidagi üles ning võttis ühendust ning kutsus bonfire‘le, aga kahjuks lõppkokkuvõttes see lõpuks ei toimunduki, seega sellepärast saingi üsna vara koju. Aga ma sain PB’l proovida ice cream sandwich’i, mis on siis nagu jäätis kahe küpsise vahel. Superhea ja toitev asi!
Täna on lõpuks aega ka natukene kodus olla peale tööd. See nädal olen rohkem kodus ainult riideid vahetamas käinud ja magamas. Täna aga pean oma toa korda tegema ja asjad ära pakkima, kuna teisipäeval tuleb majaomanik siia ning seega peab minu asjad ära peitma ning ma ei tohi siin sel päeval viibida. Lupita ei taha, et omanik üüri tõstaks ning ma olen ju siin ainult paar kuud veel. Seega oleks nõme kui minu pärast peaks rohkem üüri maksma. 
Kuigi viimased kaks päeva tööl olid natukene igavad, siis see on ikkagi parem kui tulla Eestisse tagasi. Nüüd, kus on palju toimetamist, siis on väga hea ja mõnus siin olla. Vabam tunne on ning pole enam seda häälekest peas, et peab töö leidma. Saab lõpuks rahulikult hingata. Aga järgmine nädal on mul kaks vaba päeva isegi ning eks näeb, mis siis toimuma hakkab 😉

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google photo

You are commenting using your Google account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s