I got a job and this means staying in paradise few months more!!!!

Hell yeah!! Ei tahtnud enne uut postitust teha kui pole tööd leidnud. Ei ole just tore kirjutada seda, et mul on ainult viis päeva jäänud tööd otsida ning milline masendus selle mitte leidmisest võib tekkida. Aga alustame algusest 😉
Eelmisel pühapäeval läksin Evelini poole “basseini” äärde päevitama. See bassein oli üliväike, aga piisav jahutamiseks. Lisaks suutsin ma korralikult ära põleda. Pärast päevitamist liikusin Point Lomale, kus sai söömas käidud kohas nimega Tender Greens. Sealne toidukogus on täpselt paras ning kogu kraam on värske. Sõin sealt Backyard Marinated Steak‘i kartulipudru ning kitsejuustu-pähkli salatiga. Megahea toit. Pärast seda liikusime Sunset Cliffile, mis oli seal lähedal. See on kõige ilusam koht üldse. Kuulata ookeanimühinat, vaadata päikeseloojangut ning juua õlut – super!! Päikeseloojanguga on see lahe, et sa reaalselt näed siin, kuidas päike ookeanisse sukeldub. Ei ole nii nagu Eestis, et ootad tunde, et lõpuks loojuks. Lisaks sellele oli pühapäeval ideaalne päikeseloojang ehk pilvi ei olnud üldse. Tavaliselt on kiht pilvi ees. Koju sõitmiseks pidi kõigepealt üle mäe sõitma ning mäe otsas avanes teine imeline vaade. Selja taha vaadetes nägi ookeani ja ilusat loodust ning ette vaadates nägi tuledes kesklinna. Põhiliselt ei suutnud otsustada, kummale poole vaadata.

Esmaspäeval käisin lõpuks esimesel tööintervjuul restoranis. Tundus, et läks hästi, aga ilmselgelt mitte piisavalt hästi, kuna mind sinna lõpuks ei palgatud ikkagi. Raske oli tegelikult seal olla, kuna mu kleidil on õmblus kõhu peal ning see aina kõrvetas mu ära põlenud kõhtu. Umbes kuue aeg viidi mind Balboa parki, kus on palju muuseumid, Jaapani aed, botaanikaaed ning ilus park. Aga kuna millegi pärast suletakse kõik kohad seal nelja-viie aeg, siis otsustati mulle hoopis La Jollat näidata, mis on nagu megailus koht. Sai hülgesid nähtud ning teine õhtu uuesti päikeseloojangut. Seekord oli pilvi päris palju, aga megailus oli see ikkagi. Pärast päikeseloojangut otsisime üles restorani, kust tuli enne imehea lõhn. Selleks osutus mingisugune Itaalia restoran. Võtsime merekarbid punase veini kastmes ja flatbread seentega. Flatbread on põhiliseks nagu pitsa, aga põhjaks on lavaši taoline asi. Imehea!!!

Järgmised kaks päeva käisin Pacificul rannas. Kuna kolmapäeval sai kuu aega täis siin olla, siis võtsime ka natukene juua tüdrukute pool. Sellepärast sain ainult mõned tunnid normaalselt magada, aga otsustasin olenemata kehvast enesetundest ikkagi neljapäeval Coronadole teistega kaasa minna. Evelinil oli seal intervjuu mingi suveniiri poega, aga kuna tal on juba kaks tööd, siis sokutas ta mind sinna intervjuule. Ning suured tänud talle!!! Sinna ma tööle saingi!! Yeei! Pärast intervjuud läksime sinna samasse randa peesitama. Muidu oli kõik super, aga liivane. Liiva oli lihtsalt igal pool. Siiani on mul toas liiva igal pool. 

Laupäeval sai niisama passimisest kõrini ning läksime Pacificule ennast lõdvaks laskma. Päris tore oli ning saime kokku ka mõne mereväe kutiga, keda ma isegi mäletasin sealt peolt, kus ma käisin. Sai nendega natukene rohkem tuttavaks ning nad on väga toredad tüübid tegelikult. 

Tänane päev on lebotades läinud. Kuna täna oli jalgpalli finaal ning see on päris suur ikkagi, siis osustasin ka seda jälgida. See oli täiega põnev mäng, poleks uskunudki. Pole kunagi enne eriti huvitanud, aga täna oli selline ekstaas sees kohe. Ning sain täna ka selle kaua oodatud kõne, et mind tahetakse homme tööle. Homme on siis treeningpäev, aga siin tähendab see ikkagi seda, et mu paberid saavad korda ning töö on mul olemas. Selline uudis tegi päeva täiuslikuks kohe. Muidu mul oli aega reedeni tööd otsida ja kui poleks leidnud, siis oleks peagi Eesti poole lennanud. Õnneks te ei pea mind veel Eestis paar kuud nägema 😉

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google photo

You are commenting using your Google account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s